Back Where You season 13 episode 14
Taraji P. Henson
Person of Interest – Dublaj
 
Devam Ediyor
Person of Interest – Dublaj

Kameralar her yerde! İzliyorlar, dinliyorlar, kaydediyorlar… Sizin hakkınızda her şeyi biliyorlar! Peki siz onlar hakkında ne biliyorsunuz? Gizemli bir işadamı olan Mr. Finch, ileride işlenecek suçları önceden önlemeyi hedefleyen bir bilgisayar programı geliştirir.

İlginç bir karaktere sahip bu milyoner işadamı elindeki programı hayata geçirebilmek için resmi kayıtlarda ölü olarak geçen Reese adlı eski bir CIA ajanıyla anlaşır. Kendi kaynakları ve teknolojisiyle, Reese’in yetenekleri ve sezgilerini birleştiren Mr. Finch’in amacı; gelecekte işlenecek olan suçları henüz suçlular eyleme geçmeden önlemektir.

Dizinin başkarakteri Mr. Finch rolünü son yılların en sevilen aktörlerinden biri olan Michael Emerson üstleniyor. Emerson, Abrams’ın da en gözde oyuncularından biri. Usta oyuncuyu tüm dünyada üne kavuşturan, J.J. Abrams’ın yapımcılığını üstlendiği Lost dizisinde canlandırdığı Ben Linus karakteri olmuştu.

 • ÜLKE
 • yapim yili
 • takipçiler 48
 • görüntülenme N/A

Dizi hakkında ne dediler?

7 ay önce
dizijoy üyesi

admin 5. sezonu çıkalı çok oldu türkçesi çıkmadı ama alt yazılı çıkalı ok oldu türkçe alt yazı kısmına eklememişsiniz daha :)

0
0
  7 ay önce
  yönetici

  hocam dublajlara yöneldik. altyazı ekibimiz ayrıldı bizden kısa sürede halledecez o problemi.

  0
  0
7 ay önce
dizijoy üyesi

admin 5 ne zaman gelir

0
0
  7 ay önce
  yönetici

  çıktığında gelir.

  0
  0
1 2
Dizijoy
kayıtlı değil misin?  hemen kayıt ol.

dizijoy. hesap oluştur.

zaten kayıtlı mısın?  hemen giriş yap.