Papeles En El viento BLuRayRip
Top Rating (on our site)

George Blagden oyuncunun oynadığı diziler.

 • Vikings Vikings
  8.6

  2013 İrlanda ve Kanada’nın ortak yapımı olan Vikingler, HISTORY’nin ilk tarihi televizyon dizisi olup çekimler İrlanda’da yapılmaktadır. 8. yüzyılda İskandinavya’da Ragnar Lothbrok (Travis Fimmel), doğuya doğru baskın geleneğini kemirerek zenginliği bulmak isteyen bir savaşçı ve bir çiftçidir. Ragnar Viking dünyasını kendi başlarına çeviren bir proje üzerinde gizlice çalışıyor. Ancak ilk Ragnar, bu yolculuğun başarılı olması Ragnar’a getireceği bir üne sahip olmaktan mutlu değil, topluluğunun liderini, güçlü Earl Haraldson’ı (Gabriel Byrne) ikna etmelidir. Vikingler’i sitemizde türkçe dublaj olarakta izleme imkanına sahipsiniz. Sitemizde arama yaparak ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

 • Versailles – Dublaj Versailles – Dublaj
  7.8

  Fransa sinemalarında 13 milyon 933 bin dolar hasılata ulaşan “Yves Saint Laurent” adlı filmin (2014) yönetmeni ve senaryo yazarlarından biri olan Jalil Lespert, bu kez Fransa’nın Güneş Kralı 14. Louis’yi konu alan “Versailles” adlı televizyon dizisine el attı. Dizi adını bir av köşküyken 14. Louis tarafından büyütülen saraydan aldı.

  Versailles dizisinin ilk 10 bölümü 14’üncü Louis’nin çocukluk ve gençlik dönemine odaklanıyor. Fransız televizyon platformu ve yapım şirketi Canal + tarafından İngiliz yapımcılar Simon Mirren ve David Wolstencorf’a ısmarlanan dizinin ilk 10 bölümünün maliyetinin 27 milyon Euro’yu (89 milyon TL) bulacağı açıklandı.

 • Vikings – Dublaj Vikings – Dublaj
  8.6

  Vikingler, Kanada ve İrlanda yapımı tarihsel bir televizyon dizisidir. Televizyon kanalı History için, Michael Hirst tarafından yazılmış ve yaratılmıştır. İrlanda’da çekilen Vikingler, tanınmış İskandinav kahramanlarından ve Fransa ve İngiltere’nin azılı düşmanı olarak bilinen Viking Ragnar Lodbrok hakkındaki öykülerden esinlenilerek oluşturulmuştur. Dizi, efsanevi Viking kabile reisi Ragnar Lothbrok ve ekibinin yaşadıklarını anlatır. İlk bölüm yayınlandıktan sonra Metacritic sitesinde eleştirmenler tarafından olumlu not aldı.

Dizijoy
kayıtlı değil misin?  hemen kayıt ol.

dizijoy. hesap oluştur.

zaten kayıtlı mısın?  hemen giriş yap.